Yol Arkadaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yol Arkadaşım Dizisi Fan Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi

YazarMesaj
Misafir
Misafir

4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi Empty
MesajKonu: 4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi   4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 2:09 pm

Eylül:Yağmur yağıyo.Seller akıo arap kızı camdan bakıo.
Ayla:(Şemsiyeyi alır ve ipek mendillerin yanına gider) Evet eylül hanım yağmur yağıyo seller akıo.Ayla kızı yağmurda ıslanıyo..Eee şimdi nediceksin bakalım,sizin mendiller kuruda kaldı n'aber!Gerekirse sabaha kadar burda böyle dururum.Hastalanırım,ıslanırım ama bu mendiller kurur.Sen inatsan ben daha inadım.Sen anneni daha tanıyamadın herhalde.Ben öyle kolay pesetmem hanfendi.Ya gelir benimle barışırsın yada ben geberene kadar yerim bu yağmuru.Beni sevmeyen bi kızım olduktan sonra hasatnlansamda,ıslansamda farketmez.Öyle değil mi?

MesajKonu: Geri: 4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi   4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 1:59 pm

cok sagol kübra
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi   4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 4:59 pm

ne demk cnm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi   4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 11:51 am

site seozn finali yapınca artık siteyi her yönden donatırız iyi oldu bence
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi   4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 3:42 pm

ne zman biter acaba... tabi anladılar güzel bi dizi olcak yaz dizisinden çıkardılarr ztn çoğu yaz dizisinin ömrü fazla değil bi kaç tane istisna bu diziyi de sezon finali yapmaklaa bence cidden ii ettiler Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi   4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 11:27 am

bence cok iyi olmadı ama olsun bekleriz ne yapalım

4.Bölüm AYla&Eylül Yağmur sahnesi-Bir İpek Mendilin Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-